IQ

IQ

Zítra musím do školy. Půjdu v klidu vycházkovým tempem. Budu poslouchat klasickou hudbu. Miluji Waltz no.2 od Dmitria Shostachoviče. Nikdo v mém okolí to nechápe. Smějí se mi, když mluvím o literatuře, která něco znamená, když se rozplývám nad divadelními hrami nebo stačí když mám husí kůži z poslechu hudby. Proč si každý myslí, že být hloupý a ignorantský je úžasné? Už je mi to jedno. Nenávidím tyto lidi. Hodlám jim to zítra říct. Nechci trpět posměšky na můj účet kvůli průměrné inteligenci. Mimochodem… nevím jestli jsem průměrně inteligentní. Nikdy jsem si žádné testy nedělala a ani se nezajímám o hodnocení ostatních na posouzení. Nechci o sobě mít mínění, že jsem geniální. Nejspíš nejsem a to mi nevadí. Smířila jsem se s tím, že jsem já ať už je to cokoliv. Já jsem jednoduše já. Bez potřeby si na někoho hrát a tvořit tak přátelství s lidmi, kteří mě nezajímají, abych mohla poslouchat jejich nudné řeči. Abych snášela jejich pištění, když na ně mrkne jejich "oběť lásky". Je mi to ukradené. Jsem sama ale radši tak zůstanu než abych byla s nimi. Jsem zklamaná z lidstva. Jsem zklamaná ze všech. Kdybych byla jiné povahy, zabila bych se. To ale neudělám. Ne. Nenechám je vyhrát. Sama nevím koho ale je mi jasné, že proti někomu nebo snad něčemu bojuji. Možná osud? Možná život nebo smrt. Nevím. To ale nevadí. Jen nechci prohrát.

ADVERTISEMENT
€137,49 pour un racing drone--STP-ZX5 190mm, bénéficiez-vous une auto-remise de 7% avant le 12/01

Zítra to bude jiné. O dost lepší. Nemůžu se dočkat. Vezmu si svou zbraň a půjdu se učit. Jako každý den budu přežívat. Už si ani nepamatuji, kdy jsem se naposledy bavila. Všechno mi teď přijde nudné a bezvýznamné. Je to jako, bych čekala na smrt. Nebo aspoň na něco, co má význam i když smrt se mi zdá také nepotřebná. Přesvědčila jsem svůj mozek, že se v pořádku reinkarnuji a teď mám na umírání zcela jiný názor a úhel pohledu. Přijde mi, že když zemřu, nic se neděje a tím pádem mám méně strachu. Nebudu to tu rozepisovat, jelikož dle mého názoru si tento dopis budou číst lidé, kteří mě stejně nepochopí. Zaskočilo vás to? Nechápali jste mě? Dobře. To nevadí. Jsem zvyklá, že mě nechápete. Nikdo nikdy. Můžete mě poslouchat ale zkuste mi naslouchat. Je to rozdíl – přijímat rozkazy nebo je pochopit a zamyslet se nad nimi. Asi k tomu lidé nejsou stvoření. Dělají to, co se jim řekne. Nepřesvědčujte mě, že to tak není. Klidně bijte jiné a lžete si, že jste Ta Alfa. Vy a jenom vy. Ale pravda je, že všichni jste submisivní a ovladatelní.

Zítra uvidíte, co dokážu. Bude to všude. Šíří se to jako vir. Mluví o tom každý. Nemohu se dočkat. Je to tak snadné ale zároveň nadpozemské. Zemřu. Vyvolám paniku a budu sledovat mé spolužáky jak křičí a obviňují se navzájem. Uslyším poslední tóny valčíku než naposledy vydechnu. "Kdo ji zabil?" budou se ptát. Blbosti. Netrapte mě svými řečmi. Kdybych byla jiné povahy, zabila bych se. Ale takhle je to mnohem zábavnější. Vezmu je se sebou.

Submitted April 16, 2019 at 08:02AM by damn_L

ADVERTISEMENT
Receive a 5-Piece Beauty Gift Including a Feed Pouch With Any $75 Clarins Purchase at Bloomingdales.Com. Offer Runs Through Oct 25th!